KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16841018

nr 1684 1018

Bernhard Cobbe, Signerad, Interiör. Olja på duk, 74x49 cm, yttermått inklusive ram: 94x69 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 3 mars 2025
kl 20:52:25